Kleinste bestelmaat: 25x35cm in verhouding (op aanvraag kleinere maten leverbaar). Ca 3/4-6 weken levertijd.
{tab=Algemeen}Geschikt voor o.a. balustrade wanden, panelen in en naast deuren, bad- en douche schermen, keukenachterwand, achter het fornuis, windschermen, glazen deuren, keuken glasachterwanden en glas dat met puntbevestigingen (glasklemmen) bevestigd wordt. Dit glas als tafelbladglas is heel geschikt. 6mm dikte is geschikt voor een volledig tafelblad. Als het glas alleen op poten/frame rust dan is 10mm minimaal. Rondom plat poly geslepen als randbewerking is dan een vereiste. Houdt rekening met het feit dat standaard het glas een groenige kleur heeft. Alternatief is dan Extra helder glas. Verhouding van uw maat mag maximaal 1:10 zijn. Kleinste bestelmaat: 15×26.5cm tot 20x30cm (in verhouding)
OVER HET GLAS
TopKwaliteit Thermisch gehard veiligheidsglas van Nederlands fabricaat wordt geproduceerd door een speciaal proces waarbij floatglas opnieuw verhit wordt en daarna versneld wordt afgekoeld. Tijdens het versneld afkoelen ontstaan er in het glas spanningen die ervoor zorgen dat het glas een grotere mechanische sterkte krijgt. Gehard floatglas is 5 keer sterker dan gewoon floatglas en bestand tegen grotere temperatuursverschillen door bijvoorbeeld zonnewarmte in combinatie met slagschaduw of bij uw kookgedeelte. *Gehard glas kan temperatuurverschillen binnen één ruit, verdragen tot ruim 200oC (gewoon floatglas: tot maximaal 30oC).
Ook verkrijgbaar in elke RAL kleur (behalve metallic zie elders in de webwinkel)
{tab=Maat opgeven – Fabriekstolerantie}
2.6 : De klant is zelf verantwoordelijk voor een juiste opgave van de afmetingen van het glas. Hierbij gelden de volgende uitgangspunten:
• De klant geeft altijd de netto afmetingen van het glas door en dient zelf te zorgen voor voldoende omtrekspeling i.v.m. de glastoleranties m.b.t. de productie.
Enkel glas – Float glas – Figuurglas – Veiligheidsglas – Spiegel
Glastoleranties tov uw opgegeven maat van floatglas.
Onderstaande tabel geeft aan dat de door de fabriek gesneden afmeting van een bepaalde dikte glas af kan/mag wijken met onderstaande mm qua breedte/hoogte.
Zorgt u zelf voor voldoende omtrekspeling.
Glasdikte in mm | Tolerantie in mm | |
Voor breedte en hoogte < 1,5 m | Voor breedte en hoogte ≥ 1,5 m | |
2-3-4-5-6 | ± 2 mm | ± 3 mm |
8-10-12 | ± 3 mm | ± 4 mm |
15-19-25 | ± 5 mm | ± 6 mm |
{tab=Polygeslepen/Gat/Uitsparing}
– De verhouding tussen de hoogte en breedte van het glas mag niet groter zijn dan 1:10. Bijvoorbeeld bij een hoogte van 40mm mag de breedte niet groter zijn dan 400mm
– Voor een bijv. stopcontact rond wordt de hoogte van van 70 of 75 mm aangehouden. (afdekkapje even verwijderen voor de maat)
– Heeft u een vierhoekige uitsparing nodig: De diagonaal is dan minimaal 150mm en de binnenhoeken hebben een ronding van 10mm
– Inwendige uitsparing is een vierkant/rechthoek uitsparing ergens middenin het glas met glas rondom (niet op een hoek of rand – geen afbeelding hiernaast aanwezig)
U kunt uw tekening uploaden bij de order.
Wij ontvangen van u svp een tekening met daarop -indien van toepassing- duidelijk in cm/mm aangegeven:
1. de zijden die u polygeslepen wilt
2. de hart op hart maten en diameter per gat
3. de positie van de (inwendige) uitsparingen
U kunt uw tekening hierboven uploaden bij de order.
U ontvangt van ons na controle een bevestiging van uw order.
{tab=Vormglas}
Speciale vormen anders dan een rechthoek of vierkant ziet u op deze afbeelding.
Deze zijn op aanvraag. Klik op de afbeelding, welke daarna nog verder te vergroten is.
{tab=Antikalk/ShowerGuard coating}
ShowerGuard – Glans die blijft. ShowerGuard® Glas voor douchewanden is anders. Tijdens de productie is de oppervlakte al beschermd en verzegeld met een ionenlaag. Onze
gepatenteerde „Easy-to-clean” innovatie beschermt de oppervlakte langdurig en voorkomt corrosie en veroudering.
Met de minste moeite ontstaat telkens weer de glans die u zag toen u uw ShowerGuard® glas kocht.
ShowerGuard® glas is corrosiebestendig en onaantastbaar door de hardheid van het water. Zijn gepatenteerde “Easy-to-clean”
oppervlakte beschermt het glas succesvol en dat gegarandeerd* 10 jaar lang. Anders dan bij bestaande oplossingen is bij ShowerGuard® de
bescherming tegen vuil en corrosie al in de beschermlaag geïntegreerd.
Aangezien het vuil zich nergens aan kan hechten, blijft uw douchewandglas altijd als nieuw, ook na jaren douchegenot
{/tabs}