Pext Dakpakket compleet voor glas G20- muuraanbouw of vrijstaande uitvoering met oplegrubber en afdekprofiel met alle toebehoren voor een water- en winddicht glazen dak.
Excl. houten/aluminium onderbouw (excl. onderprofiel, goot, excl. isolators voor dubbelglas, excl. sier afdekkliklijsten in RAL coating daarvoor dient u een ander product te kiezen).
Montagehandleiding Profielsysteem G20 (oplegrubber ipv onderprofiel)
Een compleet geassembleerd profielsysteem met oplegrubber en afdekprofiel+ incl. alle toebehoren.
Als u een overkapping, lichtstraat degelijk wilt maken met glas biedt dit Budget Profielsysteem uitkomst.
Inhoud pakket Budget:
– Aluminium midden- en zijprofielen
(zijprofiel heeft een opvullat nodig ter dikte van het glas naar uw specifieke hoogte = glasdikte).
– EPDM oplegrubber
– Aluminium eindkapjes
– Aluminium muurprofiel met afsluitrubber indien muuraanbouw (met aansluiting aan een muur of wand)
– Aluminium bovenzijde onder- afdekprofiel voor bovenzijde afwerking indien vrijstaand (lichtstraat of vrijstaande overkapping)
– Alle benodigde montagematerialen zoals schroeven en kit
– Montagehandleiding
Het advies is om bij enkelglas 44.2 of 55.2 gelaagd veiligheidsglas toe te passen.
Het advies bij dubbelglas/isolatieglas de binnenste glasplaat ook in 44.2 of 55.2 gelaagd glas toe te passen (veiligheidsnorm) .
De glasdikte van de buitenste glasplaat 6mm.
De glasdikte ook graag aangeven bij uw bestelling zodat wij de juiste lengte montageschroeven mee kunnen leveren.
De maximale glas breedte is normaliter 850 mm, hierop worden de profielsets ook geleverd. Als u breder toepast, moet het glas doorgaans dikker worden
Bestel hier uw glas
U kunt ook de profielen op uw breedte en/of diepte maken dan worden onderstaande glasmaten anders.
U kunt dan het beste de glasmaten berekenen n.a.v. uw eigen onderconstructie.
Het profiel is 58mm breed.
U laat het glas ca 20 mm aan de kanten op het rubber (dat op de draagbalken/frame bevestigd wordt), rusten.
Onder het afdekklemprofiel heeft u dan een tussenruimte van ca 20mm tbv de boorgleuf om het klemprofiel met schroef in de balk vast te zetten.
Zie tekening voor berekening van de glasbreedte in combinatie met de breedte van uw constructie.
TIP Aantal vakken per breedte kunt u wijzigen door dit bij maatwerk aan te geven. (meer of minderprijs wordt dan met u overlegd).
Glasdeling per standaard breedte:
gebaseerd op profielbreedte van 58mm en onderconstructiebalkbreedte van 60mm
Opbouwbreedte Vakken Glasmaat (breedte)
3000mm 4 vakken Glasmaat: 715mm
4000mm 5 vakken Glasmaat: 768mm
5000mm 6 vakken Glasmaat: 803mm
5500mm 7 vakken Glasmaat: 757mm
6000mm 8 vakken Glasmaat: 723mm
7000mm 9 vakken Glasmaat: 791mm
8000mm 10 vakken Glasmaat: 774mm
9000mm 11 vakken Glasmaat: 793mm
10000mm 12 vakken Glasmaat: 808mm
Geschikt voor alle types en diktes beglazing.
Afhalen Zevenhuizen is gratis.
Bezorgkosten: zie winkelwagen.