Douchewand 10 mm gehard glas – standaard afmetingen

art.nr.: GV.10hrd

art.nr.: GV.10hrd

 107,46 - excl. btw  88,81

Deze douchewand 10 mm gehard glas veiligheidsglas, met polygeslepen randen en hardingstempel is verkrijgbaar in standaard breedtes van 82, 90, 96 en 103 cm en hoogtes van 190 tot 260 cm (in stappen van 5 cm). Je bestelt hier alleen het glas, zonder beslag.
De benodigde onderdelen zoals U-profielen en stabilisatiestangen – bestel je apart via onze categorie glasbeslag. Let op: de opgegeven afmetingen zijn glasafmetingen. De totale hoogte en breedte worden iets groter door het profiel, en de stabilisatiestang steekt iets boven het glas uit.
Deze standaard panelen zijn snel leverbaar, mits voorradig: voor afwijkende maten of uitsparingen kun je terecht op onze maatwerk douchewandpagina.

STEL HIER JE DOUCHEWAND SAMEN
  • *Glasdikte

    *Breedte in cm

    *Hoogte in cm

    Let op: De opgegeven maten zijn glasafmetingen. De totale douchewand wordt iets breder en hoger door het U-profiel.
    De stabilisatiestang steekt iets boven het glas uit.
    Houd rekening met voldoende speling rondom.

    *Montage set

    *TAV orderverwerker: 1x MN.0801.B138 + MN.373.160-1500 of MN.373.160-1200

    *Montage set

    Montage douchewand:
    Plaats de opvulpakkingen op de vloer. Zet de glasplaat hierop en zet deze met de zijkant in het U-profiel aan de muur.
    Kit zowel de onderzijde bij de vloer als het U-profiel netjes af zodat alles waterdicht is. Monteer tot slot de stabilisatiestang vanaf de bovenkant van het glas naar de muur, parallel aan de wand, voor extra stevigheid.

    *TAV Order verwerker: MN.0801.B138 + 373.160-1500 of mn.373.160-1200

    *Kit + opvulpakking

    Opvulpakking 2mm transparant – opvulling van onderzijde glas (2mm - 10 stuks)
    Siliconenkit NO Neutraal Zwaluw – Den Braven zuurvrij (transparant 1x)

    Upload eigen bestand

    • (max. bestandsgrootte 128 MB)
Artikelnummer: GV.10hrd Categorieën: ,