Dubbel glas lucht gevuld
Deze kruisroeden de luxe oftewel Wienersprossen geven uw woning een andere uitstraling en is geheel naar uw eigen wens samen te stellen. Met kruisroeden bespaart u aanmerkelijk op uw stook- en onderhoudskosten. Er wordt geen HR vermeldingen in de spouw opgenomen.
– Spouw: Kruisroeden van 9 mm dikte: kies de 12 mm spouwbreedte.
Spouw: Kruisroeden van 11.5mm dikte: kies uit de 14,15,16, spouwbreedte.
– Maatvoering van de interne kruisverdeling is breedte x dikte in mm van de binnen roeden.
Dus bij Wienersprossen – maat staat bijvoorbeeld 30 x 11.5mm, dan is de kruisroede 30mm breed en 11.5mm dik.
– Bij Vakkenindeling aan hoeveel vakken u nodig heeft.
Wiener Sprossen = Kruisroeden de luxe heeft een aluin. kruisverdeling tussen het glas en u plakt aan de buitenkant nog een extra kruisverdeling. Voor de verdeling zijn er roeden van 9 mm en 11,5 mm dikte.
Op deze interne aluminium vakverdeling worden er aan de buitenkant glaslatten/roeden verlijmd en vastgekit . De uitwendige roeden wordt niet teruggenomen. Tevens is belangrijk te weten dat opplakroeden een sterke bij betrokken in de spouw ontstaat. Dit risico op thermische en/of spanningsbreuk. Hierdoor kan er geen garantie op lek- of blindslag gegeven worden. Ook wordt er geen HR vermelding in de spouw opgenomen.